LATEX SPONGE

LATEX SPONGE

L 180.00

Category:

Description

Sfungjer për përhapjen e fondatinës në formë të lëngshme, kompakte dhe kremoze.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LATEX SPONGE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *