FLORMAR STICK HIGHLIGHTER

FLORMAR STICK HIGHLIGHTER

Categories: ,

Description

Nëse dëshironi makiazh shkëlqyes Flormar Stick Highlighter është i duhuri për ju! I lehtë në aplikim dhe përhapje falë teksturës së butë që ka.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FLORMAR STICK HIGHLIGHTER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *