FLORMAR SHOWER GEL

FLORMAR SHOWER GEL

Category:

Description

Jepini kënaqësi dusheve tuaj me efektetin rifreskues të Shower Gel! Përmban Vitamin A & E në formulë duke zbutur lëkurën , ruan elasticitetin dhe e bën të duket bukur. Ka aroma shumë të mira dhe ushqen, hidraton dhe zbut lëkuren në të njëjtën kohë.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FLORMAR SHOWER GEL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *