FLORMAR HAND CREAM

FLORMAR HAND CREAM

Categories: ,

Description

A jeni gati për të zbutur dhe hidratuar në të njëjtën kohë duart. E pasur me Shea butter, glicerinë dhe Vitamine A & E kremi ushqen dhe mbron duart nga faktorët e jashtëm. Ky krem ju ndihmon të keni duar të buta dhe të hidratuara .

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FLORMAR HAND CREAM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *