Flormar Eye Perfection Primer

Flormar Eye Perfection Primer

L 600.00

Category:

Product Description

Eye perfection Primer ju mundëson një makiazh syve më të lëmuar dhe që zgjat më shumë. Ju ndihmon që lëkura të duket më e shtrënguar shkaku i ekstrateve nga algat e detit në formulën e saj. Po ashtu e bën zonën rreth syrit të duket më e njomë duke iu falenderuar ekstrakteve të frutave dhe bimëve që stimulojnë qarkullimin e gjakut.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Flormar Eye Perfection Primer”

Your email address will not be published. Required fields are marked *