FAN BRUSH

FAN BRUSH

L 800.00

Category:

Description

FAN BRUSH është e dizenjuar për përhapjen e highlighterit dhe konturit të lehtë. Mbajeni furcën horizontalisht për rezultatet e dëshiruara.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FAN BRUSH”

Your email address will not be published. Required fields are marked *