EYEBROW FIXATOR

EYEBROW FIXATOR

Category:

Description

Eyebrow Fixator Mascara ju ndihmon ti bëni vetullat më të plota dhe të qëndrojnë të tilla gjatë gjithë ditës. Kujdeset për vetullat falë përbërjes me Aloe Vera, vaj bajame dhe pantenol. Gjithashtu i bën vetullat të duken shumë natyrale pasi është xhel pa ngjyrë.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EYEBROW FIXATOR”

Your email address will not be published. Required fields are marked *