EXTRA DAYS

EXTRA DAYS

Category:

Description

Nëse ju shqetëson manikyri që ju fshihet në një ditë, Extra Days Protective Nail Polish është e duhura për ju! Mbrojtësi i manikyrit, ju mundëson ekstra mbrojtje dhe shkëlqim kur aplikohet sipër manikyrit. Nëse keni shumë pak kohë për aplikimin e manikyrit ose nëse jeni me nxitim për të dalë, aplikoni Extra Days pasi thahet shumë shpejtë! Mund të përdoret për të gjithë tipet e thonjve dhe zgjat jetëgjatësinë e manikyrit. Do ti bëj thonjtë tuaj të duken më bukur dhe ngjyra të bjerë më në sy me shkëlqimin e bukur që do ti japë.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EXTRA DAYS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *