CONCEALER STICK

CONCEALER STICK

Categories: , ,

Description

Concealer Stick ju ndihmon ti jepni fytyrës një pamje rrëzëllitëse. Mund ta përdorni edhe si bazë pasi është shumë i thjeshtë për tu përhapur. Formula speciale hdihmon në parandalimin e rrudhave dhe plakjes së hershme.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CONCEALER STICK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *