CC CREAM

CC CREAM

Categories: , ,

Description

Nëse dëshironi një pamje natyrale në fytyrën e zbehtë ose me njolla, atëherë Anti-Dullness CC Cream është ideale për ju! Ka efekt hidratues dhe përmban SPF15 duke mbrojtur lëkurën nga rrezet e dëmshme UV.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CC CREAM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *