BAKED POWDER

BAKED POWDER

Categories: ,

Description

Baked Powder do t`ju ofrojë një ndricim gjatë gjithë ditës. Falë ingredienteve natyrale kjo pudër do të jet në harmoni më lëkurën tuaj dhe do të ofrojë një pamje natyrale. Mund ta përhapni me një furcë. Aplikohet në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BAKED POWDER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *