ANTI-AGE DAY CREAM

ANTI-AGE DAY CREAM

Categories: , ,

Description

Nuk keni pse shqetësoheni më për efektet e rrudhave në fytyrë falë Flormar Anti-Age Day Cream. Mund ta rifitoni lagështinë që fytyra humb gjatë ditës me Flormar Anti-Age Day Cream. Kolagjeni, i cili është një substancë aktive e lëkurës, pakësohet me rritjen e moshës për shkak të faktorëve të ndryshëm. Pakësimi i kolagjenit bën që lëkura të humbë elasticitetin duke rezultuar në rrudha. Flormar Anti-Age Day Cream redukton rrudhat në fytyrë. E pështatshme për lëkurë të thatë dhe të yndyrshme dhe në të njëjtën kohë e mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme UV falë spf 15 që përmban. Që kremi të jet efektiv duhet ta aplikoni kremin në lëkurë të pastër dhe të thatë në mëngjes.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ANTI-AGE DAY CREAM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *