ADVICE MOISTURIZING GEL-CREAM

ADVICE MOISTURIZING GEL-CREAM

Categories: ,

Description

Advice Moisturizing Gel-Cream është krijuar për zbutjen e lëkurës së kombinuar dhe të yndyrshme. Formula përmban ekstrakte bimore të rralla dhe speciale të cilat ndihmojnë në uljen e sasisë së yndyrës së lëkurës. Kremi e bën fytyrën të ndihet e rifreskuar pas përdorimit. E testuar dermatologjikisht. Për rezultate më të mira përdoreni në mëngjes dhe në darkë.

Brand

Flormar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ADVICE MOISTURIZING GEL-CREAM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *